Show Bizz

Zhvishet Jordyn Woods (foto)

Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Jordyn Woods ka vendosur ta çmend rrjetin me format super seksi, shkruan Daily Mail

Ditëve të fundit ajo ka shkuar me pushime në Mexico dhe duke pozuar në bikine në ngjyrë të verdhë, Woods ka zbuluar trupin e saj pasi që ka humbur 10 kilogramë.

Kjo fotografi vjen vetëm pak ditë pasi që shoqja e saj ka lindur një vajzë dhe ajo ka qenë e para që ka folur në videon 11 minuta që është zbular të dielën.

Modelja ka kohë që është duke u marrë me ushtrime, madje, ajo nuk ka ngurruar që të zbulojë edhe foto nga palestra.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *