Show Bizz

Ylli britanik me skena erotike (foto)

Ajo tronditi shikuesit me një skenë shumë të ashpër seksi në dush në episodin e fundit të “Geordie Shore”

Dhe Chloe Ferry ka treguar format e saj sërish në rrjetet sociale, duke u shfaqur me kostum banje leopardi, përcjell.

Ylli britanik dukej mjaft seksi, derisa pozoi në shtëpi. Gjoksi i saj, ishte ai që mori gjithë vëmendjen dhe komplimentet e ndjekësve të saj.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *