Lajme

Vrenozi mërzitet me Gridën: Më zhgënjeve, po zjarrin i vije pjeshkës dhe atij mos ja jepje

Pas publikimi të videos ku deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji shkëmbente mesazke erotike me shetasen G.D ka reaguar militanti i PD në Korçë Ilir Vrenozi

Teksa publikon një foto në Grida Dumën në facebook Vrenozi i thotë asaj se e zhgënjeu dhe i kërkon që të reagojë.

“ME ZHGENJEVE !

Me thuaj Grida te verteta jane keto qe po degjoj !

Po zjarrin i vije pjeshkes dhe atij mos ja jepje , te dija femer me klas …. me Zhgenjeve 🤢🤢” – shkruan korçari Ilir Vrenozi.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *