Show Bizz

Vajza e njohur e ekranit, shkon në klub dhe lë kokrrën e namit

U bë e famshme nga spektakli britanik “Geordie Shore”, por fansat që e njohin, janë mësuar me faktin se sa herë që ajo del në klubet e natës, turpërohet keq

Shkak bëhet veshja e saj e tepruar si gjithmonë, pasi thuajse nuk i mbulon aspak pjesët e saj intime.

Kështu ka ndodhur edhe kësaj here me Charlotte Crosby, e cila është fotografuar në një klub në Londër, në gjendjen e saj më të keqe.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *