Sport

Transferimi i verës nga Barcelona shënon golin e parë

Transferimi i Barcelonës në verë, Arthur Melo, ka debutuar në mënyrë fantastike me ekipin e ri

Ai realizoi gol të jashtëzakonshëm ndaj Tottenhamit. Melo shënoi me një goditje të fuqishme dhe të saktë nga distanca. Sfida u mbyll 2:2 ndërsa Barca fitoi me penallti. Melo bëri një paraqitje fantastike.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *