Lajme

Thaçi për mediat e Beogradit: Në qershor takohem me Vuçiqin

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se vazhdimi i dialogut ndërmjet Prishtinës e Beogradit mund të pritet në qershor

“Besoj se në gjysmën e dytë të muajit qershor do të kemi takim të ri në Bruksel”, ka thënë Thaçi për N1 duke u përgjigjur në pyetjen për vazhdimin e dialogut.

Thaçi po qëndron në Mal të Zi dhe po merr pjesë në forumin “To be Secure”(2BS).

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *