Lifestyle

“Të q* robt ty dhe kush ta ka ba kokën”, Rudina sherr në emision (video)

Tradhëtia vjen në forma të ndryshme dhe shpeshherë edhe nga ata që nuk na shkon kurrë nëpër mend. Kështu, Rudina Dembacaj “ka zbuluar tradhtinë” e burrit të saj me një prej gazetareve të “Ora News”, ku përveçse kanë përplasje oraresh për programacionin zbulojnë se “ndajnë” të njëjtin burrë, Aleksin

Është Rudina Dembacaj që futet në kurth nga një kamer e fshehtë dhe Edjona, gazetarja e “OraNews”, fillon të flasë me Aleksin që po ashtu është burri i Rudinës.

Moderatorja, Dembacajn fillon ta pyesë me detaje Edjonën për Aleksin sepse e ndien që mund të jetë i tiji dhe situate duket shumë e sikletshme dhe situate degjeneron në ofendime.

Rudina insiston dhe bëhet keq derisa i thotë troç që Aleksi është burri i saj dhe Rudina e beson gati plotësisht që burri i saj e tradhëton me gazetaren e Edjona Dervishi.

Rudina i drejtohet gazetares:

Në kohën e lirë unë mund të q* robt ty dhe kush të ka ba kokën ty. Më thuaj sa kohë ke ti me këtë tipin?! Sa kohë ke ti me këtë?”
Ndërsa Edjona vazhdon ta luajë rolin shumë mirë.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *