Show Bizz

Të pasmet më seksi që keni parë ndonjëherë (foto)

Si modele u bë e njohur nëpërmjet rrjetit social, në fillim nga MySpace dhe Facebook, kurse tani nga Instagrami

Faqja e saj në Facebook është më e vizituara nga të gjitha faqet e yjeve të palestrës.

E lindur në Spanjë, por me origjinë braziliane, suksesin e shijoi pasi u zhvendos në SHBA.

Ajo ka zënë vend në kopertina të shumta revistash të njohura dhe u bë ikonë e produkteve të bodybuilding-ut si Team Revtech Power Nutrition dhe Team Hidetada Yamagishi.

Ja fotot e fundit që i ka publikuar për fansat e saj:

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *