Show Bizz

Supermodelja që po “nxeh” tifozët kuqezinj (foto)

Quhet Jessica Amaral dhe është një nga modelet më të famshme në Amerikën e Jugut

Në vitin 2012 është përzgjedhur “Miss Bumbum” dhe ka deklaruar se është tifoze e flaktë e Flamengos.

Fansja e kuqezinjve brazilianë ka plot 312 mijë ndjekës në profilin e saj në ‘Instagram’.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *