Show Bizz

Summer Ray modelja më e pëlqyer e momentit (foto)

Summer Ray është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit në botë dhe është shumë e popullarizuar në rrjetet sociale pasi ka 17 milionë ndjekës në “Instagram”

Shumica pyesin nëse pamja e saj në rrjetet sociale është e vërtetë dhe ajo është atraktive sikurse në fotot që i poston.

Por ajo vërtetë është tërheqëse, pasi ajo njihet si njëra nga trajneret më të suksesshme të fitnesit.

Format e saj trupore shkëlqejnë pa marrë parasysh se si vishet dhe në cilin ambient pozon, ndërsa Summer qysh moti ua ka bërë me dije të gjithëve se aktiviteti i saj në internet nuk është fals dhe këtë e vërteton me postimin e fotove si nga jeta e përditshme, ashtu edhe nga plazhi dhe palestra.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *