Lajme

Sulmohet me armë shtëpia e Jusuf Gërvallës

Në orët e para të ditës së sotme iu prish gjumi anëtarëve të familjes Gërvalla nga Duboviku. Dikush zbrazi të paktën një karrikator të kallashnikovit në shtëpinë e Hysenit, vëllait të heronjëve të Kosovës, Jusuf e Bardhosh Gërvalla, njofton Klan Kosova.Ende nuk dihet se kush dhe pse e bëri këtë vepër

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *