Show Bizz

Sommer Ray, ka 17 milionë ndjekës në Instagram

Sommer Ray është njëra nga modelet më të njohura të fitnesit në botë, ndërsa se është shumë e popullarizuar në rrjetet sociale e tregon edhe fakti se ajo në “Instagram” ka hiç më pak se 17 milionë ndjekës

Shumica pyesin nëse pamja e saj në rrjetet sociale është e vërtetë dhe ajo është atraktive sikurse në fotot që i poston,

Por ajo vërtet shkëlqen, pasi ajo njihet si njëra nga trajneret më të suksesshme të fitnesit

Format e saj trupore shkëlqejnë pa marrë parasysh se si vishet dhe në cilin ambient pozon, ndërsa Summer qysh moti ua ka bërë me dije të gjithëve se aktiviteti i saj në internet nuk është fals dhe këtë e vërteton me postimin e fotove si nga jeta e përditshme, ashtu edhe nga plazhi dhe palestra.

Dhe ata të cilët e kanë pasur fatin që ta shohin personalisht në rrugë apo diku tjetër thonë se në të vërtetë ajo është edhe më e bukur se në fotografi, pasi format e saj trupore të magjepsin,

Ajo ka zbuluar se është e dhënë aq shumë pas fitnesit, sa ushtron deri në tri herë në ditë, ndërsa nuk harron ushtrimet as kur duhet të bëjë ndonjë set fotografimi.

“Fitnesi është pjesë e pandashme e jetës sime. Ai më bën të ndihem mirë dhe seksi”.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *