Sport

S’ka fitues në përballjen Angli – Gjermani

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin ‘Wembley’, ka përfunduar 0-0

Ka përfunduar pa fitues përballja mes Anglisë dhe Gjermanisë. Miqësorja e luksit mes dy kombëtarëve të mëdha, nuk ka sjellë fitues. Ndeshja e zhvilluar në stadiumin ‘Wembley’, ka përfunduar 0-0.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *