Lifestyle

Shqiponja, tashmë edhe në çantat Louis Vuitton

Nuk ka pikë dyshimi që shqiponja e flamurit tonë kombëtar është një trend tashmë! Kohët e fundit është kthyer në një nga simbolet më me famë në botë, dhe kjo falë artistëve shqiptarë që çdo arritje të tyren e manifestojnë duke bërë shqiponjën me duar

Por nuk mbaron këto pasi edhe një nga markat më të preferuara të shqiptarëve ka stampuar flamurin shqiptar në çantat më të shtrenjta në botën e modës.

Çanta siç shihet në foton e mëposhtme është lëkurë ngjyrë kafe, sipër saj janë qëndisur pjesë me të kuqë dhe në mes të çantës ndodhet shqiponja dy krenare.

Ky model çante është dizajnuar nga Jay Ahr, dhe është një nga çantat më të shtrenjta të markës Louis Vuitton. Ajo që duhet të dini është së ky krijim shitet me shifrën marramendëse 9.990 dollarëshe!

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *