Show Bizz

Shpetim Desku nervozon keq ‘Kallashin’ në emision

Këtë javë e ftuar në emisionin n’Kosovë Show tek Shpëtim Desku, është valltarja Donjeta Kosumi e njohur si ‘Kallashi’

Sikurse emisionet tjera edhe në këtë emision ka pasur shou interesant dhe artistik.

Përgjatë emisionit janë publikuar pamje ku valltarja e njohur ”Kallashi” kitnapohet nga tre persona me maska, e madje aty flet edhe Shpetim Desku.

Se si ndodhi ngjarja shikojeni videon poshtë:

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *