Show Bizz

Rita Ora me shumë stil në Paris

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora, ndodhet në Paris për promovimin e këngës së saj “For You”, një këngë në bashkëpunim me këngëtarin Liam Payne

Bukuroshja shqiptare gjatë ditës së djeshme ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale se mjekët i kishin thënë se ajo kishte një infeksion të rëndë në fyt dhe si pasojë nuk do të mund të performonte në premierën e filmit “Fifty Shades Freed”, ku kënga “For You” është kolonë zanore.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *