Show Bizz

Rita Ora, artistja e veshur më mirë në “Vanity Fair”

Dy ditë pas ceremonisë së çmimeve Oscars, “The Sun” ka publikuar edhe artistet femra të veshura më mirë

Në listën e gjatë bën pjesë edhe këngëtarja shqiptare Rita Ora, e cila në tapetin e kuq u shfaq e mahnitshme.

Në një artikull dedikuar ‘Oscars’ , Rita Ora është në listën e femrave veshur më mirë, me fustanin e saj të kuq me pupla dhe flokë kaçurrela të mbledhura pas.

Por në këtë listë përfshihen edhe Emily Ratajkovski, Kate Bosworth, Miley Cyrus, Kendall Jenner, Margot Robbie, Paris Jackson, Rosie Huntington-Whiteley, Kate Beckinsale, Olivia Munn, Gabrielle Union, Olivia Wilde, etj.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *