Show Bizz

Ria, që po ‘çmend’ grekët, shqiptarët dhe italianët

Modelja dhe seks-simboli grek, Ria Antoniou ka realizuar një set vërtetë të nxehtë fotografik, për kalendarin e vitit 2018, të revistës ‘For Man Magazine’

Bukuroshja greke është përzgjedhur nga revista, si idealja për të ‘ngritur temperaturat’ në netët e ftohta të ndërrimit të viteve.

Në kalendar nuk do të mungojnë as fotot nudo dhe topless të grekes Antoniou. 29-vjeçarja është shpallur “Miss Greqia” dhe ka pozuar disa herë edhe për edicionet e revistës “Play Boy”.

Ajo në greqi ka me qindra mijëra fansa mes të cilëve edhe shumë shqiptarë, të cilët nuk i kursejnë komentet për bukurinë e saj në rrjetet sociale, madje edhe shqip.

Së fundi, Ria është bërë e famshme në Itali, ku ka marrë pjesë në disa spektakle dhe “Reality Show”, ndërsa ka nxjerrë në pah edhe talentin e saj në aktrim.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *