Show Bizz

Rasheli e thotë ‘troç’: Mamaqi ‘ma ka lypyr’…

Mbrëmjen e kaluar Rashel Kolaneci i ka lënë të gjithë pa fjalë me deklaratën e saj se Ermal Mamaqi e ka gjuajtur

E ftuar në emisionin “Shiko kush luan” të Luana Vjollcës, Rasheli nuk ka nguruar t’i përgjigjet pyetjes së Ermal Fejzullahut se kush e ka gjuajtur.

Ajo tha: “Ermal Mamaqi më ka gjuajtur”.

Këngëtari nuk ka ndalur me kaq, pasi pas kësaj pyetje ai e ka “ngacmuar” dhe më tej duke e pyetur për suksesin që vjen nga vithet.

Fejzullahu e pyeti: “Sa e suksesshme do ishe po mos të kishe vithet?”

Rasheli u përgjigj: “Mendoj se suksesi nuk varet vetëm nga vithet, duhet të dish si të sillesh dhe me kamerën, me lëvizjet”./JOQ.al/

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *