Show Bizz

Rashel Kolaneci ndez clubin, nxjerr të pasmet bombastike

Fama e saj u shtua kur mori pjesë në “Xing me Ermalin” si velinë e emisionit

Rashel Kolaneci u lakua për format e saj trupore bombastike si dhe për dyshimet se ajo qën dukej ishte falë operacioneve plastike.

Rashel së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim shumë në formë teksa uron festën por edhe ekspozon të pasmet e saj bombastike.

Veshur me një fustan të shkurtë ngjyrë vishnje edhe këtë herë Rashel ju lë pa fjalë.

Ndryshe, Rasheli braktisti Ermalin për t’iu bashkuar një emisioni sportiv Top Channel.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *