Show Bizz

Plaku ia fut duart live Iva Alikos, reagimi i saj befason publikun

Këtë javë të ftuar në emisionin “Kojshia show” janë, “Babloku” si dhe Top modelja Iva Aliko

Nga provokimet e Iva Alikos, Plaku Nuk permbahet dote, ia “fut” doren live në emision.

Për ta pare reagimin shikone videon:

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *