Show Bizz

Pjeshka ruse (foto)

Dyshimet se e ka zbukuruar veten me ndërhyrje kirurgjike nuk mungojnë as për Anastasia Kvitkon

Ndonëse dyshohet se i është nënshtruar ndërhyrjeve kirurgjike, seksbomba ruse, Anastasia Kvitko, këmbëngul se është tërësisht natyrale.

Pas një seri dështimesh që të jetë pjesë eshtëpive të mëdha të modës, Anastasia ka hapur një biznes të pavarur së fundmi dhe po reklamon mbathje të brendshme për femra.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *