Lajmi kryesor, Lifestyle

Oj Anitë spo di a t’ka rreh Ramushi, a çka i paske ajë sytë

Gjatë ditës së djeshme, Ramush Haradinaj priti në takim këngëtaren shqiptare nga Kosova, me famë botërore, yllin e muzikës Rita Orën. Por, ajo që ra në sy në takimin mes Haradinajt dhe Orës, ishte prezenca e shumë familjarëve të Haradinajt në takim. Kryeministri, si duket kishte shfrytëzuar këtë rast të rrallë, që familja e tij ta takojë yllin botërorë. Për këtë, ne fotot e publikuara nga Anita Haradinaj në facebook, ajo ka marrë kritika të ashpra

“Nuk po e kuptoj, pse duhet familjart e juaj, ti fusin hundet kudo! Pse ka pas nevoj per rendin e dyt?, aha Loli duhet pa tjeter te jetë ne zyren e kryeministrit se bashku me familjaret tjere! E keni ba pron private Qeverin…..”, shkruan një komentuese.

“Ma mire kishte qen me ja bo pritjen ne shtepi t’veten Haradinaj, mos mi lodhe me ardhe krejt familjen e miqt e ti edhe taman me ja nis qysh je nom qysh je pfffff. O kryeminister respektoje poziten qe ke, mos bo gjera qe s’bon askush ne bote”, është komenti tjetër.

“Qeveria eshte institucion e jo shtepi me u rendit krejte familja aty varg e vi,, çudi qe vetem nena e baba e Ramushit po mungojkan, ashiqare krejt kauza e juaja e rrejshme paska qene per ta kenaq egone tuaj!!!”, shkruan një komëntuese tjeter, në vargun e shumë kritikave ndaj Haradinajt.

Por, përveç kësaj, ajo që u ka rënë në sy komentueseve është edhe dukja e Anita Haradinajt.

Një komentues ka dhënë një koment shokues.

“Omg oj Anite oj moter qka koke bo kshtu tybistikfar?!?!?! Hahah spo di at ka rre ramushi a operacione plastike?”, shkruan një koentues në rrjetin social Instagram, duke komentuar në foton e Anita Haradinajt me Rita Orën.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *