Show Bizz

“Nuk jam shtatëzënë, veç një k**vë e pangopur”(foto)

Fansat e akuzuan se ishte shtatzënë pasi i dolën fotografitë ku stomaku i saj shihej më i rrumbullakët, shkruan DailyMail

Por, ylli i “Love Island” – Jessica Shears ka goditur përsëri në mënyrën më të ashpër që mundej, duke postuar një snap dhe duke u treguar fansave të saj se ajo veç ka nisur të bëhet një “k**vë e pangopur”.

Duke e shpërndarë imazhin ku ajo shihet krejt nudo – ajo u ka treguar fansave edhe plagët e saja nga operacioni që ka bërë për shtimin e gjirit.

“Më vjen keq që s’jam shtatzënë, njerëz, veç një k**vë e pangopur gjatë periudhës”

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *