Show Bizz

Njihuni me shqiptaren që bën jetë luksi në Dubai (foto)

Edhe për shqiptarët, Dubai vitet e fundit është bërë një ndër destinacionet më të preferuara për të punuar

Teksa që për një pjesë të shqiptarëve është një mundësi e mirë punësimi, për Riselda Sejdinë ky vend është shtëpia e saj e dytë.

Ish-balerina e njohur, njëkohësisht bashkëshortja e biznesmenit shqiptar Hajdin Sejdia e frekuenton shumë Dubain. Ajo nuk kursen as postimet në instagram nga hotelet e shtrenjta dhe peisazhet përrallore të plazheve.

Para disa kohësh fotot e saj qarkullonin në median sociale, si një reklamë për hotelet luksoze dhe jetën e shtenjtë vendase.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *