Show Bizz

Njihuni me modelen dhe aktoren që po “çmend” të gjithë

Kate Upton është një nga modelet më të preferuara në fushën e modës

Modelja dhe aktorja amerikane ka 25 vjet dhe ditë më parë ajo ka ka kurorëzuar dashurinë e saj me martesë, transmeton Infopress.com

Ajo karierën si aktore e zhvilloi në disa filma; “Tower Heist”, “The Three Stooges”, “The Other Woman”, “Wild Man”, “The Disaster Artist”, “The Layover”.

Gjërsa si modele në vitin 2013 u zgjodh Modelja e vitit në Style Awards dhe Modejla më seksi e revistës People në People Magazine Awards.

Swimsuit 2017: Fiji
Model Unknown
Fiji
11/04/2016
SWIM-163 TK1
Credit: Tsai, Yu

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *