Show Bizz

Nënë e bijë me forma të kolme (foto)

Ashley njihet edhe si figurë inspiruese për shumë femra me po të njëjta forma

Ashley Graham është modelja e njohur e cila nuk komentohet për linjat e saj të holla por tërësisht të kundërtën.

Ajo shquhet për format e saj të kolme dhe shumë seksi.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *