Show Bizz

Moderatorja e famshme pozon nudo (foto)

Vitin e kaluar ishte imazhi i firmës së rrobave të banjës, por këtë herë ka vendosur ti heqë edhe ato

Bëhet fjalë për prezantuesën e famshme Myleene Klass, e cila këtë herë ka vendosur që reklamën e një firme fitnesi ta bëj e zhveshur.

39-vjeçarja në fotot e publikuara shfaqet në forma perfekte fizike, linja të cilat do ti kishte zili çdo vajzë në moshë të re.

Prezantuesja në foto shfaqet totalisht nudo dhe mban veshur vetëm një palë atlete dhe doreza boksi, me të cilat ka mbuluar pjesët e saj intime.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *