Show Bizz

Modelja XXL ua ‘ngritë temperaturën’ amerikanëve (foto)

Modelja dhe aktorja amerikane, Abigail Ratchford vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale

25-vjeçarja ka postuar një set ‘të nxehtë’ fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediet rozë.

Abigail ndiqet nga më tepër se 8 milionë ndjekës në Instagram, numër është rritur në mënyrë të konsiderueshme gjatë vitit të fundit.

Ajo ka pozuar për një sërë revistash të njohura mode, si dhe ka marrë pjesë në disa seriale dhe reality-show të ndryshëm, në SHBA.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *