Show Bizz

Modelja seksi “ndez” Maldivet (foto)

E dashura mahnitëse e futbollistit të Manchester United, Jesse Lingard, është një “djall i kuq i vërtetë”

Modelja Jena Frumes ka treguar asetet e saj gjatë pushimeve që ajo po kalon në Maldive me disa mikesha.

Dhe ndërsa ylli i Manchester United Jesse ishte në Dubai për një udhëtim të shkurtër me pjesën tjetër të skuadrës, Jena tregoi linjat super seksi nga rëra e bardhë e Maldiveve.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *