Show Bizz

Modelja ruse ‘godet’ përsëri (foto)

Bukuroshja e njohur ruse, Anastasia Kvitko vazhdon të mbahet në super formë

Ajo ka bërë disa fotografi së fundmi ku duket si gjithmonë në formë të shkëlqyer. Rivalja e Kim Kardashian edhe njëherë e ka dëshmuar se shumë joshëse dhe seksi.

Me këto tipare kaq të veçanta hyn në mesin e modeleve seksbomba e më të komentuara në mediat rozë.

Modelja 26 vjeçare vazhdon të mbajë një numër të madh të ndjekësve me këto linja perfekte.
Më poshtë ndiqni disa imazhe ‘hot’ të modeles Kvitko.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *