Show Bizz

Modelja ruse, me foto përvëluese që në mëngjes

Modelet janë bërë të famshme për shkak të linjave trupore perfekte e të pasmeve të mëdha

Jen Selter, Kim Kardashian, Anastasia Kvitko janë këto femrat që cilësohen si mbretëresha me gjoks dhe të pasme, por nuk duhet lënë anash as modelen ruse Viki Odintcova e cila ju çmend me pamjen e saj.

Odintcova punon vazhdimisht për të mbajtur trupin e saj në formë të përkryer.

E ajo nuk përton të shfaq linjat trupore bombastike në llogarinë e saj ‘Instagram’, ku ka edhe mijëra ndjekës.

Në këtë të fundit modelja seksi ju ‘servon’, format trupore që në mëngjes.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *