Show Bizz

Modelja ruse: Dua të takohem me Ronaldon (foto)

Tanya Mityushina, 25 vjeç (i mbush 19 shkurtin e ardhshëm), është një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe, duke marrë parasysh origjinën ruse, konsiderohet si pasardhësja e Irina Shayk

Por ajo është bionde, 174cm e gjatë, ka sy ngjyrë jeshile/blu dhe përmasa që e bëjnë pothuajse perfekte: 88-61-88.

Çfarë tjetër ka të përbashkët me Irinën? Pasionin për Cristiano Ronaldon.

“CR7 është djali perfekt, – ka thënë ajo në një intervistë për TMZ.

– Do të më pëlqente të kisha një takim me të, edhe pse e ka një të fejuar…”.

Gerogina është më shumë se një e fejuar, por a e di këtë bukuroshja Tanya?

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *