Show Bizz

Modelja e PlayBoy fotografohet nudo në banjo (foto)

Ajo njihet si një nga femrat më provokuese që ka PlayBoy

Fjala është për modelen, Suzy Cortez që u bo e njohur fal fitores së saj në garën për femrën më “Miss BumBum”.

Ky titull shkon veç për ato modele që arrijnë të kenë forma gjigante të të pasmeve, prandaj edhe emri i titullit të fituar është “BumBum”.

Cortez e cila tashmë është 27 vjeçe, është bërë njëra nga Brazilanet më të ndjekura në “Instagram”.

Duke qenë se ajo ka treguar se është fanse e flaktë e futbollit, dhe konsideron veten si fansja numër 1 e Messi-t, ajo nuk ndalet së publikuari foto me fanellën e tij.

Edhe kësaj here ajo ka nxjerrë një fotografi në banjë ku shihet e tëra e zhveshur përderisa mbante në dorë fanellën e Messi-t.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *