Show Bizz

Modelja e njohur publikon foto të reja

Ajo është ylli i ri i reklamës së Revlove

Dhe Chrissy Teigen u sigurua që të jetë qendra e vëmendjes, derisa arriti në ndejën e organizuar të mërkurën mbrëma.

Modelja ishte veshur në të zeza dhe dukej tejet seksi me përzgjedhjen që kishte bërë.

Vëmendje më të madhe mori gjoksi i saj të cilin e kishte ekspozuar pa sytjena.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *