Show Bizz

Modelja ‘çmend’ Instagramin (foto)

Pia Muehlenbeck është e njohur për fotot e saj me bikini

Edhe të dielën, modelja e Bregut të Artë shfaqi format e saj të jashtëzakonshme përmes një imazhi të publikuar në Instagram.

E veshur me bikini të zeza, Pia ka ekspozuar të pasmet e saj bombastike, me të cilat i ka lënë pak vend imagjinatës.

Kujtojmë se modelja është akuzuar për ndërhyrjet e saj kirurgjike, sidomos në pjesët e fytyrës dhe gjoksit.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *