Show Bizz

Modelja Ambra Vitiello tregon linjat e saja (foto)

“Kthesat e Rrezikshme” të Ambra Vitiellos, është seti fotografik më i fundit i kompanisë së modës GQ, që po tërheq vëmendjen në internet

Ambra është ish-finaliste e ‘Miss Italia’ dhe po ngjitet shumë shpejt hapat e karrierës në fushën e modës.

Kur ishte vetëm 19 vjeçare, ajo ka marrë pjesë si opinioniste sportive në emisione të ndryshme, si Tiki Taka dhe Si gonfia la rete.

Në setin më të fundit fotografik, Ambra ka nxjerrë në pah format e saj shumë seksi, por edhe bukurinë mesdhetare.

Ndryshe, bukuroshja shpeshherë ka magjepsur me paraqitjet e saja në qilimin e kuq me veshje që vinin në pah format e saja mbresëlënëse.

Napolitania e famshme, pos angazhimit si modele, ka qenë edhe valltare, si edhe ka pasur role të vogla filmike.

Vitiello është sinteza e përsosur e vajzës nga jugu i Italisë, e vendosur dhe eksplozive, një femër për të cilën shpesh shkruajnë mediat rozë.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *