Show Bizz

Megan Foksi i Brazilit që po çmend meshkujt (foto)

Klaudia Alende është një prej modeleve më të nxehta braziliane, e cila ka ndezur Shtetet e Bashkuara falë ngjashmërisë së saj me aktoren hollivudiane, Megan Foks

Tre vite më parë, Alende është shpallur si femra me të pasmet më të bukura në Brazil si dhe ka marrë pjesë edhe në “Miss Bumbum”.

Tanimë, modelja seksi jeton në Kaliforni dhe është shndërruar në një sensacion të rrjeteve sociale. Në profilin e saj në “Instagram”, Klaudia numëron rreth 10 milionë ndjekës.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *