Show Bizz

Lauren shfaqet bombastike, ekspozon të pasmet gjigante

Ajo e ka pranuar se ka bërë ndërhyrje kirurgjike në të pasmet e saj, të cilat tashmë i ka gjigante

Dhe Lauren Goodger ka vazhduar të tregojë linjat e saj seksi trupore përplot vetëbesim, derisa është parë në klinikën Essex të hënën.

Ish ylli 31 vjeçari TOWIE ishte veshur në rroba sportive dhe mbante syze të zeza.

Rrobat e ngushta i nxirrnin në pah gjoksin shpërthyes dhe të pasmet bombastike dhe dukej seksi edhe pa pasur nevojë të zhvishet./BS/

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *