Show Bizz

Kush ka thënë që femrat e shëndosha nuk janë provokative?

Iskra Lawrence, edhe pse e shëndoshë, vazhdon të jetë një ndër modelet më të pëlqyera

Ajo nuk e ka fare kompleks peshën e saj, këtë e dëshmojnë fotografitë dhe videot e shumëta që ajo poston në rrjetet sociale.

Së fundmi, modelja ka postuar një video në Instagram ku shihet duke vallëzuar me një veshje mjatf provokative.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *