Show Bizz

Kujdes djema, kjo zeshkane ruse mund tua turbulloi mendjen (foto)

Modelja ruse Nita Kuzmina, është një ndër femrat më të ndjekura të botës së showbizit në rrjetin social ‘Instagram’

Krahas kësaj, është e pranishme edhe në videoklipe muzikore dhe në reklama televizive.

Pa dyshim me që më trupin dhe tiparet e saj, ajo është një ndër femrat më të bukura të momentit!

Është një modele me super forma! Bukuroshja është adhuruese e sportit, e në veçanti e boksit.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *