Lifestyle

Kryeministri i dhuron një puthje Diellza Kolgecit në prani të bashkëshortes

Pak ditë më parë u mbajt “Ballo Shqiptare 3”, një mbrëmje plot muzikë dhe tradita shqiptare

Në mbrëmjen e mbajtur në “Swiss Diamond” nuk munguan shumë prej fytyrave të njohura publike nga fusha të ndryshme si ajo e artit, politikës, etj.

Në këtë event nuk munguan as kryeministri i vendit me bashkëshorten e tij.

Në një foto të bërë nga ky event, Kryeministri ‘kapet duke e puthur në faqe organizatoren e këtij eventi, Diellza Kolgeci. Kjo ka ndodhur në momentin kur të ftuarit po hynin në sallë.

Organizatoret e kësaj balloje, Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada u duken mjaft bukur dhe elegante në këtë mbrëmje./gazetametro.net

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *