Show Bizz

Kjo modele ia qet flakën internetit (foto)

Sonia Sarpe po çmend Instagramin

Modelja spanjolle me forma super seksi e cila numëron më shumë se 25 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram” i ka lënë gojëhapur të gjithë fansat me fotot e fundit që ka postuar në profilin e saj.

Shumë tërheqëse dhe me një linja perfektë, Sonia është një prej atyre modeleve që të bën për vete sapo e sheh.

Sarpe është e pasionuar pas sportit ndërsa një minutazhë të caktuar të ditës së saj ia kushton palestrës për të mbajtur trupin në formë sa më të përsosur.

Sonia do të jetë një nga tifozet më të nxehta të Spanjës në Botërorin e Rusisë, me përfaqësuesen “La Roja” që do të synojë të fitojë një tjetër Kupë Bote pas asaj në Afrikën e Jugut në 2010-tën.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *