Lifestyle

Kjo është mësuesja që nuk kalonte nxënësit nëse nuk kryenin marrëdhënje intime me të (video)

Një mësues është duke u përballur me burgun, pasi ka detyruar nxënësit që të bëjnë seks me të në këmbim të notave më të mira.Ajo është identifikuar vetëm si Yokasta M. 40-vjeçe, i cila kishte kërcënuar nxënësit e tij se do t’i ngelte nëse nuk flinin me të

Ajo jepte mësim në një shkollë në Medellin të Kolumbisë, sipas Canal 4, i cili raporton se ajo është kapur kur njëra prej viktimave u ka treguar gjithçka prindërve të saj, pasi i ati i kishte kapur një fotografi intime në celular.

Ajo u kishte ofruar ndihmë nxënësve të saj për nota më të mira vetëm pasi t’i dërgonin imazhe “të nxehta” dhe të kryenin marrëdhënie sëbashku.Ajo tani po përballet me 40-vite burg dhe bashkëshorti i saj kërkon divorcin Një nga fotografitë, të postuar në internet nga një prej viktimave të saj, ajo shihet e shtrirë në një shtrat me lodra të buta me një ari rozë që mbulon vaginën e saj.

Studenti shkroi:Kjo është mësuesja Yosaka, e cila na ka thënë që nuk do na kalojë nëse nuk kryejmë seks me të. Ndërsa në fotot e mëposhtme mësuesja shfaqet me bikini dhe në pozicione provokuese për nënësit e saj të moshës 15-17 vjeç.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *