Show Bizz

Kjo është ‘Katilja’, Valbona Bajraktari (foto)

Valbona Bajraktari, ose siç të gjithë e njohim tashmë nga klipi i ‘Majk’, katilja, ka vendosur të ndryshoj pak duke u bërë më e rrezikshme në rrjetet sociale

Ajo ka ndryshuar emrin e saj në KATILE në rrjetet sociale, ku ne shikim të parë duket e butë dhe simpatike me linjat e saj tupore pa asnjë ndërhyrje kirurgjike që shumë vajza ia kanë lakmi.

Katilja në rrjetet sociale është goxha aktive, duke postuar fotografi të cilat u shkrumojnë e të cilat pëlqehen mjaft shumë nga publiku shqiptar.

Më posht Gazeta InfoPress ua sjell disa fotografi përvëluese të Valbona Bajraktarit:

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *