Show Bizz

Kjo është fituesja e çmimit “Miss BumBum”(foto +18)

Gara e famshme ‘Miss BumBum’ tashmë është bërë tradicionale në Brazil duke u mbajtur për çdo vit

Ky festival ka për qëllim që të përzgjedh femrën me të pasmet më të mira, transmeton arbresh.info

Festivali i famshëm u mbajt të hënën ku 15 finaliste treguan ‘talentin’ e tyre duke parakaluar me bikini dhe tanga për të arritur deri tek kurora e lavdishme.

Më e mira nga këto vajza u zgjodh Rosie Oliveira, ndërsa veçanti e kompeticionit të sivjetëm ishte fakti se të pasmet më të mëdha se 107 cm nuk ishin pranuar në konkurs.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *