Show Bizz

“Kim Kardashian” e Meksikës (foto)

E konsideruar si versioni latin i 35-vjeçares amerikane, me flokë të errëta, sy jeshil dhe forma perfekte, Cano poston në llogarinë e saj foto seksi që padyshim behën magnet për “like” dhe komente të shumta

Modelja meksikano-amerikane, Joselyn Cano, e njohur ndryshe si “Kim Kardashian meksikane”, për shkak të linjave të saj, tashmë ka 4.5 milionë ndjekës në Instagram.

Joselyn mund ta keni parë në shumë klipe të disa prej këngëtarëve më të famshëm, ndërsa është e angazhuar edhe me disa programe që i udhëzon femrat drejt një trupi perfekt, siç thotë ajo.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *