Show Bizz

Këto janë pornostaret më të shikuara që po çmendin rrjetin (foto)

Është ndër profesionet më të paguara dhe janë dhjetra faqe pornografike në rrjet me miliona klikime

Por cilat janë pornostaret më të pëlqyera?

Faqja “Providr.com” ka publikuar emrat e 16 pornostareve më të kërkuara dhe të paguara. Ja cilat janë ato:

Mia Khalifa, Lisa Ann, Brandi Love, Alexis Texas, Riley Reid, Madison Ivy, Sunny Leone, Sasha Grey, Asa Akira, Christy Mack.

Esperanza Gomez, Nicole Aniston, Sophie Dee, Sara Jay, Nikki Benz, Kendra Lust.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *