Show Bizz

Këngëtaret shqiptare shfaqin të pasmet bombastike (foto)

Artistet shqiptare shumë shpesh i kemi parë të jenë konkurrente me njëra tjetrën, por kjo nuk vlen te Fibi dhe Eva Ndoja

Që të dy këngëtaret tanimë janë të njohura, të pëlqyera, të kërkuara por padyshim komentohen edhe për format trupore bombastike. Fibi ka të pasme tejet të mëdha e cila nuk përton ti vë në pah.

Ato kanë treguar gjithmonë se janë shoqe të ngushta, madje kanë edhe tatuazh emrin e njëra-tjetrës si shenjë respekti dhe dashurie. Nuk i mungojnë as rrjeteve sociale duke publikuar imazhe të llojllojshme ku shihen shumë të afërta me njëra-tjetrën.

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *