Show Bizz

Këngëtares i dalin të gjitha pjesët e trupit në shesh, fansat çmenden (video)

Këngëtarja Andreea Balan kishte një veshje shumë të hapur para, dhe në një moment zbuloi më shumë se duhet

Në disa raste asaj i dolën thithkat pa e kuptuar. E qëllimshme apo e rastësishme?

Pak rëndësi ka, spektatorët duket se janë kënaqur, pasi videoja ka marrë dhjetëra mijëra klikime.

Shikojeni videon më poshtë:

Previous ArticleNext Article

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *